Już wiadomo, czemu Kaczyński niszczy gospodarkę i nasze miejsca pracy lockodwnem!?

Jest wyjaśnienie absurdalnej blokady gospodarki przez Kaczyńskiego. Lockdown wyniszcza firmy i powoduje zwolnienia dziesiątek tysięcy pracowników. Dużo osób ma obniżane pensje. Teraz wyjaśniło się dlaczego władza dąży do zniszczenia polskich firm. Otóż im mniej własności prywatnej, tym łatwiej Kaczyński może zbudować państwo nacjonalistyczne, w którym własności jest państwowa. Dyktatura ma przez to coraz większy wpływ na nasze życie.

Kaczyński wychował się w socjaliźmie i nie zna lepszego (według niego) modelu funkcjonowania niż ciężka i zachłanna łapa partii na wszystkich, co działa w naszym kraju. W modelu urojonym wodza PiS Polska powinna być zarządzana w całości przez niego. Każdy przejaw niezależności gospodarczej i finansowej to dla niego zagrożenie.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Rodowodem na budowanie komunizmu w Polsce jest zatrudnienie ludzi, którzy świetnie odnajdowali się w tamtym systemie albo byli jego beneficjentami.

źródło: Facebook