Zgorzelski krytykuje rząd PiS: nic im się nie udaje!

Zapisy na szczepienia zorganizowane przez rząd okazały się falstartem. Zabrakło współpracy z samorządami, punktów do zapisów na szczepienia oraz samych miejsc gdzie można się zaszczepić jest za mało – mówił Piotr Zgorzelski w TOK FM.

PiS doszło do władzy dzięki narracji obrony zwykłych obywateli przed rzekomą „elitą”. Dzisiaj to ta partia stała elitą. Widać to po tym, co się dzieje w spółkach skarbu państwa oraz w wymiarze sprawiedliwości. Według raportu NIK w czasie rządów PiS czas trwania postępowań sądowych się wydłużył o 38%. To jest efekt tzw. „reformy”, a de facto deformy wymiaru sprawiedliwości przez partię rządzącą – dodał Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Skandalem jest to, że posiedzenie Krajowej Rady Sądownictwa prowadził polityk. Rok temu zorganizowałem okrągły stół ws. wymiaru sprawiedliwości, podczas którego Ci, którzy zaufali stwierdzili, że zostali przez PiS oszukani – podsumował wicemarszałek Sejmu.

źródło: Twitter