W weekend policja i sanepid interweniowały na otwartej dyskotece w Świebodzinie. Dziś Paweł Tanajno złożył zawiadomienie na działania służb w klubie “Reset”. – Policja nie może zachowywać się jak gangsterzy – zaznaczył Tanajno.

Reklamy

– Jesteśmy dziś przed Biurem Spraw Wewnętrznych Policji. Wszystko przez coraz intensywniejsze interwencje służb. Trzeba zwrócić uwagę na to, że te interwencje dotyczą zebrań organizacyjnych partii Strajk Przedsiębiorców – mówił Tanajno.

Jak twierdzi, działania policji wobec członków partii Strajk Przedsiębiorców godzą w polską konstytucję oraz prawo. – W klubie “Reset” w Świebodzinie, w którym odbywało się spotkanie partyjne, doszło do najazdu gangsterskiego. Panowie nie wykonali żadnych czynności, które opisane są w procedurach działania policji – tłumaczył.

– Swoją interwencję rozpoczęli od ataku na DJ-a, który tam pracował. On nie był uczestnikiem spotkania, on tam pracował. Zaatakowali DJ-a, zniszczyli mu sprzęt i uderzyli go w twarz. Dlatego tu jesteśmy. Policja nie może zachowywać się jak gangsterzy – zaznaczył Tanajno.

W opinii polityka, policja ze Świebodzina powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Jak dodał, przez cały czas trwania interwencji funkcjonariuszy, nie był w stanie dowiedzieć się, kto dowodzi akcją.

– Wielokrotnie prosiłem, by policjanci, którzy tam byli, zatrzymali tego bandytę. Nie tylko odmówili, uciekli, zebrali się i odjechali, bez żadnych aresztować. Ta sprawa wymaga interwencji – powiedział Paweł Tanajno.

Źródło: wp.pl

Poprzedni artykułCoraz śmieszniejsze tłumaczenia Obajtka na temat zakupu Polska Presse
Następny artykułRząd działa wprost przeciwko Polakom, próbują wprowadzić iście bandyckie przepisy! Ostry komentarz do działań Kaczyńskiego