Strach Kaczyńskiego wpływa na wzrost brutalności policji. Na filmie, który zamieszczono w sieci, widać jak kobieta jest brutalnie szarpana i próbuje się ją wciągnąć – bez powodu – do radiowozu. To element działań represyjnych, które polskie państwo stosuje wobec obywateli swojego kraju.

Jedyny powód to strach władzy. Strach prezesa PiS. Strach przed oderwaniem od stołków. Działania funkcjonariuszy są nie tylko bezprawne, ale też odrażające moralnie. Policja powinna służyć i chronić. Represje wobec legalnie protestujących ludzi są domeną reżimów dyktatorskich.

Reklamy

Jakie kłamstwa wymyśli rzecznik, żeby usprawiedliwić takie traktowanie kobiet? Bicie metalowymi pałkami, rzucanie na ziemię, gazowanie czy szarpanie – takie zwyczaje wprowadził Kaczyński i jego ludzie. W Polskiej kulturze to sprawy nieznane, do teraz. Wschodnia dzicz niszczy naszą kulturę i szacunek do kobiet. I za to trzeba ich ukarać – wszystkich, od prezesa PiS, do ostatniego funkcjonariusza który realizuje chore polecenia politycznie oślepionych przełożonych.

 

Poprzedni artykułBędzie gigantyczny strajk ogólnopolski. TK Julii Przyłębskiej opublikował “wyrok” w sprawie aborcji
Następny artykułGra Kaczyńskiego: to odwracanie uwagi kosztem społecznych niepokojów!?