Nabici w rachunek. Na całym świecie prąd tanieje, tylko nie w Polsce.

Spółki energetyczne mają fatalne wyniki finansowe, ich wartość spada na dno a ceny prądu idą w górę. W Polsce prąd nieustannie drożeje a wszystko przez fatalne decyzje Kaczyńskiego, który zdecydował że polska energetyka ma być oparta na węglu. To najdroższy sposób produkcji prądu.

Dzięki temu możemy się spodziewać blisko dwukrotnego wzrostu cen prądu w ciągu najbliższych lat. Ale to tylko w Polsce. Na świecie prąd tanieje. Wraz ze wzrostem wykorzystania nowych technologii cena energii spada. W Polsce wraz ze zwiększaniem się odległości od tego co dzieje się w krajach rozwiniętych, prąd idzie w górę. I będzie szedł.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław Kaczyński ponosi pełną odpowiedzialność za taki stan rzeczy. To on dał Tchórzewskiego na ministra od energetyki (a ten rozpoczął idiotyczną inwestycję węglową) w Ostrołęce, to on zwalczał energetykę wiatrową. Dzisiaj się do tego wraca, ale straconego czasu nie odrobi nikt.

A kto zapłaci za zabawy prezesa PiS? My wszyscy. Dlatego Kaczyński musi odejść.