Wszyscy pójdziecie siedzieć. Ta władza nie ma przed sobą przyszłości!

Wczorajsze protesty w Warszawie i brutalność policji pokazały jednoznacznie, że Jarosław Kaczyński nie może mieć w Polsce władzy. W jego psychice jest głęboko zakorzeniona niezdolność do rozwiązywania problemów, dialogu oraz kompromisu. Jego desperacka obrona własnej pozycji, politykowanie w sytuacji gdy nie ma na to miejsca, zajmowanie się rzeczami trzeciorzędnymi kosztem gospodarki, edukacji oraz rolnictwa, pokazują najdobitniej, że ten człowiek musi odejść.

Ale nie odejść po cichu. On musi zostać postawiony przed sądem, surowo osądzony, razem z całą rzeszą swoich kolegów i koleżanek z PiS. Razem z pracownikami mediów publicznych, prezesami spółek państwowych. Należy ich wszystkich rozliczyć i ukarać surowo by w wolnej Polsce nigdy więcej, nikomu, nie przyszło do głowy robić takie rzeczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński nie tylko niszczy nasza przyszłość, ale wygląda na to, że chce zabrać Polskę z Europy i dać ją w rosyjskie objęcia. Świadczy o tym aż nadto wydarzeń i decyzji.

źródło: Twitter