Wszyscy odpowiedzialni Polacy, którym zależy na tym, aby żyć w wolnym i bezpiecznym kraju, powinni się dzisiaj zjednoczyć we wspólnym celu: odsunięcia Kaczyńskiego od władzy. Opozycja, politycy, przedsiębiorcy, kobiety, nauczyciele, pracownicy, rodzice, seniorzy – wszyscy musimy zrozumieć, że z PiS idziemy na dno.

Od wczoraj państwo prawa przestało funkcjonować a policja stanęła w jednym rzędzie z ludźmi, którzy łamią przepisy. Legitymizacja przemocy wobec pracodawców, pracowników i klientów, strzelanie do nich z broni gładkolufowej, przyduszanie, agresja, gazowanie – spowodowały, że formacja dotychczas nazywana policją straciła jakiekolwiek prawo do funkcjonowania w Polsce. Dowódców i osoby, które nakazały łamać prawo należy postawić przed sądem. Funkcjonariuszy którzy nie odmówili wykonania rozkazu i poszli walczyć z Polkami i z Polakami – wydalić ze służby bez prawa do emerytury.

Reklamy

Polacy muszą wprowadzić politykę zero tolerancji wobec takich zachowań. Być może przyszedł czas, by powołać Straż Obywatelską, która powstrzyma bezprawnie i nielegalnie działających bandytów, realizując polecenia chorych z nienawiści polityków władzy. Być może przyszedł czas na ogólnonarodowe powstanie przeciwko reżimowi Kaczyńskiego.

Stan epidemii pokazał, jak dalece władza jest niezdolna do działań racjonalnych i zgodnych z prawem. Morawiecki, Kamiński i Kaczyński przekroczyli ostatnią granicę. Gdy zaczęto strzelać do ludzi, którzy bronią swoich praw, stanęli po stronie zwykłych bandytów, ludzi którzy nie chcą żyć w cywilizowanym społeczeństwie.

Chora polityka Kaczyńskiego prowadzi Polskę na dno gospodarcze, edukacyjne i polityczne. Nie można żyć w kraju, w którym prawo nie obowiązuje. To anarchia, bezprawie i bandytyzm.

Wszystkie siły polityczne muszą się zjednoczyć i zbudować Polskę na nowo. Opozycja musi znaleźć wśród posłów i senatorów PiS ludzi odpowiedzialnych i przejąć władzę w Sejmie, zanim poleje się krew. Jesteśmy od tego o krok! Za moment ktoś zginie. We Wrocławiu było blisko – podduszano mężczyznę do nieprzytomności. W Rybniku strzelano do ludzi z broni gładkolufowej. Dzieje się to w Polsce w XXI wieku – tak dalej być nie może!

Albo dzisiaj razem powiemy stop przemocy i bandytyzmowi, albo Polska zginie. Bo władza właśnie zalegitymizowała anarchię, bezprawie i przemoc wobec legalnie działających firm, wobec pracodawców, wobec pracowników. Władza straciła więc jakiekolwiek prawo moralne do reprezentowania kogokolwiek.

Dość!

Poprzedni artykułTerror i bezprawie: policja stanęła po stronie bandytów? Blokada lokali, strzały do ludzi!
Następny artykułDość bezprawnych działań policji! Dzisiaj wielka demonstracja w Rybniku