Wczoraj policja na polityczne polecenie rozpoczęła kompletnie bezprawne działania blokowania legalnie działających lokali. Tak było m.in. we Wrocławiu.

“Policja twierdzi, że Sanepid zamknął lokal decyzją ale decyzja wystawiona bez postępowania, z naruszeniem wszelkich procedur, z pogwałceniem praw strony a co najważniejsze policja egzekwuję decyzję która nie została stronie dostarczona a co za tym idzie – nieważna, pozbawiony mocy prawnej. Skandaliczne naruszenie własności, godności i wolności” – komentuje Paweł Tanajno.

Reklamy

W rzeczywistości to bezprawie. To tak, jakby policja zamiast chronić ludzi i przestrzegać prawa, stanęła po stronie bandytów. Działania Sanepidu są kompletnie nielegalne i będą przedmiotem zarówno zawiadomień do prokuratury jak i pozwów cywilnych. PiS wprowadził w Polsce anarchię i zmusił mundurowych do działania na szkodę Polek i Polaków. Bo atakując przedsiębiorców, atakuje pracowników oraz ich rodziny. Pozbawia środków do życia. W Rybniku policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi, we Wrocławiu przyduszono mężczyznę tak, że aż stracił przytomność! Wszystko w imię nielegalnego blokowania biznesu.

Policjanci muszą jednak mieć świadomość, że za nielegalnym, bezprawnym działaniem, pójdą konsekwencje prawne. Sanepid i Policja popełniają przestępstwo i za to przestępstwo muszą odpowiedzieć. Uniemożliwianie ludziom zarabiania to przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków, to również doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Pierwsze pozwy będą składane już jutro.

W Polsce nie ma i nie będzie zgody na takie bezprawie. Kaczyński, Kamiński, Morawiecki – wszyscy odpowiecie za łamanie prawa – zapowiadają przedsiębiorcy. Nie odpuszczą. Czas pobłażliwości dla zakłamanej władzy się skończył w momencie, gdy stanęła po stronie bandytów.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=496771407959418&ref=watch_permalink

https://www.facebook.com/jelena.jovovic.395/videos/2292440830900705

https://www.facebook.com/jelena.jovovic.395/videos/2292427060902082

 

 

Poprzedni artykułAdam Bodnar: Mam wrażenie, że nikt się nie przejmuje losem kobiet
Następny artykułBez odsunięcia Kaczyńskiego od władzy Polska stoczy się w przepaść i nigdy z niej nie wyjdzie!