Mateusz Morawiecki powinien podać swój rząd do dymisji i wraz z członkami rządu zrezygnować z immunitetu sejmowego oraz stanąć przed komisją specjalną do spraw przestępstw władzy wraz z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobro oraz Jarosławem Gowinem. Rząd utracił bowiem kontrolę nad tym, co dzieje się w Polsce. Doprowadził do eskalacji przemocy, zaczął wobec swoich obywateli stosować tortury i przemoc.

W czasie Strajku Kobiet w Warszawie jedna ze starszych uczestniczek protestów została brutalnie zatrzymana a na komencie policji rozebrana, przudszana i poddawana upokarzającemu traktowaniu. W Rybniku policja wpadła do legalnie działającego lokalu i użyła gazu łzawiącego, biła uczestników zabawy i strzelała do ludzi z broni gładkolufowej. We Wrocławiu mężczyzna, uczestnik protestów, został prawie uduszony przez agresywnego policjanta, stracił przytomność.

Reklamy

Sanepid, Służba Celna, Urząd Skarbowy i Straż Pożarna nachodzą legalnie działających przedsiębiorców, szykanują ich, kontrolują bez zapowiedzi i bezprawnie, bezprawnie wydają nakazy zamknięcia biznesów. Jedną z nadgorliwych urzędniczek przyłapano na sfałszowaniu dokumentu państwowego! Za to wszystko grozi wiele lat więzienia. Za nękanie ludzi społeczna banicja i odebranie praw emerytalnych.

Rząd wydaje niezgodne z prawem rozporządzenia, które nie mają mocy prawnej i są jaskrawym – jak orzekają sądy – przekroczeniem uprawnień i niedopełnieniem obowiązków. Odpowiedzialność za te wydarzenia ponosi rząd. Mateusz Morawiecki jako premier, Adam Niedzielski jako minister zdrowia, Jarosław Kaczyński jako wicepremier (kuriozum!) do spraw bezpieczeństwa i Mariusz Kamiński, jako minister spraw wewnętrznych, razem z Maciejem Wąsikiem. Odpowiedzialność karną ponosi również Zbigniew Ziobro.

Taki rząd stracił zdolność rządzenia, utracił moralne prawo do sprawowania władzy. Jedynym prawem przestępców jest poddać się surowemu lecz sprawiedliwemu osądowi społecznemu i komisji specjalnej, składającej się z posłów opozycji i reprezentantów poszczególnych grup społecznych. Potrzebna jest też lustracja majątkowa, choćby Morawieckiego, który przepisał (ukrył!) majątek na żonę, Kaczyńskiego i jego partii (afera Dwie Wieże) i wielu innych osób.

W Polsce panuje w tej chwili anarchia. Władza nie przestrzega prawa, utraciła też zdolność kontrolowania tego, co się dzieje w kraju. Kaczyńskiemu i jego kukiełkom należy się Cela Plus. Dość tego niszczenia kraju!

źródło: Twitter

Poprzedni artykułCzy leci z nami pilot? Przemysław Czarnek uważa, że na polskich uczelniach „hołduje się głupocie”
Następny artykułOwsiak ostro o TVP: Gadacie o nas bzdury!