Przedsiębiorcy zasypują Sanepid zapytaniami. Kampania “Zapytaj Sanepid” trwa

Państwowa Inspekcja Sanitarna to instytucja, która kontroluje wszystkich, ale przez nikogo nie jest kontrolowana. Czas to zmienić – piszą autorzy strony Zapytaj Sanepid.

Wyślijmy tysiące wniosków do Sanepidów, których pracownicy mają za dużo wolnego czasu i zamiast zajmować się wirusem, chodzą po restauracjach i uprzykrzają życie przedsiębiorcom.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Korzystając z prawa dostępu do informacji, mamy zamiar zająć ich czymś pożyteczniejszym – a do tego potrzebujemy Twojej pomocy!

Sanepid gnębi przedsiębiorców coraz bardziej. Obserwujemy kompletne bezprawie i brak zasad moralnych. Państwo PiS działa jak grupa przestępcza. Sprawdźmy, jak jest zorganizowane. Sami nie ustąpią, musimy im w tym pomóc. Pokażmy, że potrafimy jako społeczeństwo wspólnie dać opór tym bolszewickim praktykom – dodają.

Wejdź na stronę Zapytaj Sanepid.