Nie ma szczepionek, organizacja szczepień do kpina a rząd ukrywa prawdziwą liczbę naprawdę zaszczepionych osób. Co więcej, politycy partii rządzącej już zdążyli się zaszczepić a seniorzy mają czekać po wiele miesięcy. Na co? Na śmierć?

Za akcję szczepień odpowiada Michał Dworczyk z Kancelarii Premiera. Minister Dworczyk nie radzi sobie z akcją szczepień a rząd nie potrafi podać prawdziwej liczby osób, które realnie się zaszczepiły (czyli tych, którzy mają za sobą oba szczepienia). Wyszło też na jaw, że Polska nie kupiła odpowiedniej ilości szczepionek z Unii Europejskiej.

Reklamy

PiS nie potrafi nic zrobić poprawnie. Nie wprowadzono stanu wyjątkowego, lokale są zamykane nielegalnie, służba zdrowia nie działa, edukacja się rozpada – a prosta akcja ze szczepionkami przerasta kompetencje Dworczyka i Morawieckiego. I powstaje pytanie: czym się taki Morawiecki naprawdę zajmował w banku? Przecież zorganizowanie szczepień to dużo prostsza sprawa niż zarządzanie portfelem finansowym. Był słupem?

Sytuacja jest żenująca a Dworczyk powinien natychmiast zostać wyrzucony z roboty za nieudacznictwo.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSzokująca tajna instrukcja kontrolowania przedsiębiorców przez Sanepid, prawnicy „To wytyczne na wojnę z przedsiębiorcami!”
Następny artykułRząd PiS wspiera reżim Putina?! Kupujemy gigantyczne ilości rosyjskiego węgla