Pomagał Dudzie w kampanii, dzieciom wysyłał zdjęcia penisa. Radny PiS usłyszał zarzuty

Zboczeńcy Kaczyńskiego.

Radny PiS z Wyszkowa Krzysztof S. wysyłał do nieletnich swoje nagie zdjęcia. S. pomagał w kampanii prezydenckiej Andrzejowi Dudzie, widać go m.in. na wiecach poparcia w koszulkach kandydata PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz przeciwko S. ostrołęcka prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia. S., choć nie przyznaje się do winy, w międzyczasie zrzekł się mandatu i odszedł z partii.

Sprawa wyszła na jaw, gdy do biznesmena Zbigniewa Stonogi zgłosił się chłopiec dysponujący licznymi dowodami na skandaliczną postawę radnego w sieci. Sprawę potwierdzał również lokalny portal „Tuba Wyszkowa”, który cytował słowa jednego z chłopców.

https://www.facebook.com/dszczotkowski/posts/1282084485325092

– Radny PiS Krzysztof S. podpuszcza dzieci i wysyła różnego rodzaju zdjęcia, teksty, żeby pobudzać dzieci, zaprasza je do siebie do domu, zaprasza na alkohol. Brał kogoś do domu. Nie wiemy, czy zmuszał, czy dochodziło do stosunków seksualnych czy gwałtów, ale po zdjęciach, które wysyłał można tak przypuszczać – napisano.

Krzysztof S. od 2010 roku sprawował funkcję radnego z ramienia klubu PiS. W rozmowie z lokalnym portalem tłumaczył się, że padł ofiarą prowokacji.

Nie zaprzeczał jednak, że wysyłał swoje nagie zdjęcia osobom, z którymi rozmawiał.

– Oskarżonemu zarzucono dopuszczenie się prezentowania treści pornograficznych małoletniemu poniżej 15 roku życia za pośrednictwem komunikatora internetowego w celu poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej przez małoletniego. Zarzuconego czynu oskarżony dopuścił się w dniu 2 kwietnia 2018r. w Wyszkowie – napisano w oficjalnym komunikacie prokuratury.

Za zarzucany czyn grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Źródło: Super Express