Sawicki masakruje Bortniczuka i wskazuje prawdziwego prezesa Porozumienia

Nie dziwi mnie rozżalenie Kamila Bortniczuka. Jaroslaw Gowin wychodził z nim z rządu, ale wracając już o nim zapomniał. Zamiast mówić o obowiązkach ministra odpowiedzialnego za gospodarkę czy bezprawny lockdown mówimy o sprawach nieistotnych – powiedział Marek Sawicki w Polsacie.

Nie ma znaczenia kto jest dziś na czele Porozumienia, ponieważ faktycznym prezesem jest Jarosław Kaczyński. Obaj dążący do władzy w tej partii panowie deklarują wiernopoddańczą politykę wobec Polskiej Zjednoczonej Prawicy – dodał Sawicki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sawicki jest bystrym obserwatorem życia politycznego w Polsce a jego komentarz na pewno zaboli wielu polityków, bo najlepiej pokazuje stosunki panujące w Porozumieniu i PiS.

Ludowcy żądają zwolnienia pracodawców z podatków i ZUS słusznie podkreślając, że jeśli upadną firmy to setki tysięcy pracowników trafi na bruk i państwo poniesie gigantyczne koszty zasiłków dla bezrobotnych, spadną też wpływy z podatków.

źródło: Twitter