Nie dziwi mnie rozżalenie Kamila Bortniczuka. Jaroslaw Gowin wychodził z nim z rządu, ale wracając już o nim zapomniał. Zamiast mówić o obowiązkach ministra odpowiedzialnego za gospodarkę czy bezprawny lockdown mówimy o sprawach nieistotnych – powiedział Marek Sawicki w Polsacie.

Nie ma znaczenia kto jest dziś na czele Porozumienia, ponieważ faktycznym prezesem jest Jarosław Kaczyński. Obaj dążący do władzy w tej partii panowie deklarują wiernopoddańczą politykę wobec Polskiej Zjednoczonej Prawicy – dodał Sawicki.

Reklamy

Sawicki jest bystrym obserwatorem życia politycznego w Polsce a jego komentarz na pewno zaboli wielu polityków, bo najlepiej pokazuje stosunki panujące w Porozumieniu i PiS.

Ludowcy żądają zwolnienia pracodawców z podatków i ZUS słusznie podkreślając, że jeśli upadną firmy to setki tysięcy pracowników trafi na bruk i państwo poniesie gigantyczne koszty zasiłków dla bezrobotnych, spadną też wpływy z podatków.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułKompromitacja! Sanepid przegrał z przedsiębiorcam, prokuratora straszy absurdalnym paragrafem i przegra w sądach?!
Następny artykułTo jest prawdziwy cud! Rydzyk odebrał nagrodę od przedstawiciela Torunia