GoLose czy GoWin? Komedia w niePorozumieniu, jest nowy rzecznik prasowy, stara rzeczniczka zaprzecza

Jarosław Gowin
Jarosław Gowin

Komedia w Porozumieniu. Nowym rzecznikiem prasowym Porozumienia został – według uchwały przedstawionej w sieci – Włodzimierz Tomaszewski. Tymczasem “stara” rzeczniczka zapewnia, że to ona jest nadal rzecznikiem.

Tymczasem na oficjalnej stronie ogarniętego wojną (lub demontażem) Porozumienia pojawiła się dość kuriozalna informacja:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Dwunastu posłów i dwóch senatorów związanych z partią Porozumienie we wspólnym oświadczeniu wyraziło stanowcze poparcie dla swojego lidera – Jarosława Gowina. Wskazano na zdecydowane wsparcie dla wybranego w demokratycznych wyborach Prezesa Zarządu Krajowego. Posłowie i senatorowie zaakcentowali również zdecydowany sprzeciw wobec wszelkich działań mających na celu destabilizację partii, celem realizacji osobistych ambicji politycznych. Wyrażono również przekonanie, iż przywództwo Jarosława Gowina to gwarancja trwania Zjednoczonej Prawicy, której Porozumienie pozostaje lojalnym członkiem”

To oznacza wojnę na całego. Kaczyński przelicytował, Gowin ma zbyt mocne argumenty w ręku, by go tak łatwo “zdemontowano”.