Kaczyński, bierz łopatę i zasuwaj odśnieżać Polskę – piszą internauci. Prezes PiS z łopatą doświadczenie ma niewielkie, ale ćwiczył na plaży, więc istnieje szansa że coś potrafi. To on bowiem ponosi pełną odpowiedzialność za to, jak wygląda sytuacja w naszym kraju. Tymczasem zima sparaliżowała Polskę, bo państwo PiS nie jest na nic przygotowane.

Wystarczyło parę płatków śniegu i minusowe temperatury by wysiadło wszystko. Polacy nie dojechali do pracy, pociągi utknęły w trasach, zaczął siadać system ciepłowniczy. Nieudacznicy u władzy spanikowali i zaczęli, jak dzieci w piaskownicy, rzucać absurdalnymi oskarżeniami, że to nie oni, że to ktoś inny.

Reklamy

Nie. Winny jest Kaczyński i stworzony przez niego system. W normalnym kraju nikt nie szuka winnych wśród prezydentów miast, tylko wysyła na ulicę wojsko i policję by sprzątać i pomagać. Tymczasem WOT siedzi wygodnie u mamusi w domu, wojsko pochowało się po koszarach a policja wysyłana jest co najwyżej na niepokornych przedsiębiorców, zresztą nielegalnie.

Państwo Kaczyńskiego rozkłada się przy -10. Bo w takim państwie nikt za nic nie odpowiada.

Poprzedni artykułGiertych idzie po prokuratora Ziobry. Chce, aby z własnej kieszeni zapłacił za kłamstwa i pomówienia
Następny artykułPłock tonie, PiS nie chce wysłać lodołamaczy!?