Prezydent Kosiński: NIE dla pisowskiego pomysłu stworzenia najbiedniejszego województwa w Polsce!

“NIE dla Ciechanowa w województwie radomskim!” – napisał Krzysztof Kosiński, prezydent Ciechanowa.

“A oni chcą rozbioru Mazowsza i stolicy nowego województwa w Radomiu. Bez jakichkolwiek merytorycznych argumentów. Wbrew twardym danym, które pokazują, że tak utworzone województwo będzie najbiedniejszym w Polsce. Na potrzeby nowej perspektywy finansowej UE i dystrybucji środków Mazowsze jest już od 1 stycznia 2018 roku podzielone statystycznie i dzięki temu nasza część województwa będzie mogła liczyć na większy poziom finansowania z UE niż Warszawa i okoliczne powiaty. Nie ma tym samym potrzeby podziału administracyjnego.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

O co więc chodzi? Tylko o dalsze przejmowanie kolejnych instytucji, o obsadzanie partyjnych rodzin na publicznych stołkach i tym samym kontynuowanie rozkradania kraju. Nie potrzebujemy kolejnego biurokratycznego tworu, nie potrzebujemy nowych urzędów finansowanych podwójnie z podatków mieszkańców Mazowsza.

Nie damy wam zniszczyć i doprowadzić do rozbioru Mazowsza!” – podsumował Kosiński.