Przypomnijmy, że życie Tomaszowi Komendzie zniszczył prok. generalny Lech K. – piszą internauci

Życie Tomaszowi Komendzie zniszczył prok. generalny Lech Kaczyński. To on odwołał prokuratora, który chciał zwolnić Komendę z braku dowodów i zainstalował na jego miejsce swojego człowieka – który miał za zadanie zrobić pokazówkę z losowo złapanym człowiekiem. Domagał się również kary śmierci. NIGDY nie wolno o tym zapomnieć – napisał jeden z internautów, komentując wyrok sądu w sprawie odszkodowania za bezprawne więzienie.

Tymczasem w 2001 roku serwis “Nasze miasto” donosił:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Lech Kaczyński odwołał prokuratora okręgowego
(WROCŁAW) Od 1 marca zmieni się prokurator okręgowy we Wrocławiu. Prawdopodobnie nastepcą Marka Gabryjelskiego będzie ktoś spoza Wrocławia. Kto? To na razie tajemnica.

Jest już oficjalna decyzja w sprawie wrocławskiego prokuratora okręgowego. 1 marca obecnie sprawujący tę funkcję Marek Gabryjelski zostanie zdymisjonowany […]Pogłoski o dymisji minister potwierdził 8 lutego podczas swojej wizyty we Wrocławiu.
– Wrocławska prokuratura potrzebuje energicznego kierownictwa – tłumaczył na spotkaniu z dziennikarzami”

źródło: Nasze Miasto / Wykop.pl