Tanajno ostro do szefowej związków Sanepidu: sami się znieważacie i poniżacie będąc sługusami reżimu

Dorota Walczak, szefowa związków zawodowych w Sanepidzie skarży się, że Polacy poniżają i znieważają pracowników. Na to wystąpienie ostro zareagował Paweł Tanajno ze Strajku Przedsiębiorców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Pani Doroto Walczak, sami się znieważacie i poniżacie będąc sługusami reżimu i wykonując polecenia zmuszające was do łamania prawa. Sami czynicie się bandytami.
Nie skarżcie się na oceny ludzi do rządu , tylko STRAJKUJCIE PRZECIWKO RZĄDOWI, aby przestał zmuszać was do przestępstw. STRAJK WŁOSKI by wystarczył. Nie będziecie chodzić po nocach na kontrolę, prowadźcie postępowania administracyjne zgodnie z przepisami, wykażcie daleko idące liberalne podejście do karania, tak jak przewiduje to KPA i nie dajcie się wkręcić w rygor natychmiastowej wykonalności wobec braku podstaw. PRZESTRZEGAJCIE PRAWA ZAMIAST ŚLEPO WYKONYWAĆ ROZKAZY.
TO JEDYNA DROGA, i jak będziecie kroczyć tą ścieżką Pana to naród was pokocha” – napisał Paweł Tanajno.

“Mamy listę przestępców z Sanepidu. Oceniamy postępowania każdego inspektora. Zbieramy dane i sprawdzamy czy działają zgodnie z przepisami KPA. Pamiętajcie – NAS JEST WIĘCEJ NIŻ WAS. Po stworzeniu rządu demokratycznego powstanie specjalna komisja śledcza, która rozliczy w majestacie prawa, każdego przestępcę wydającego obecnie przeciwko przedsiębiorcom decyzje z naruszeniem KPA. Być może zostaną ujawnione ich profile facebookowe. Działalność w ramach zorganizowanej grupy przestępczej trzeba piętnować ze szczególną surowością, aby była to nauczka dla kolejnych pokoleń urzędników, że nie instrukcja przełożonego ale prawo jest wartością najwyższą” – dodał Tanajno.

Tymczasem przedsiębiorcy zgłaszają działania Sanepidu do prokuratur, zapowiadają też pozwy cywilne przeciwko konkretnym urzędnikom. “Dość bezkarności” – mówią.

źródło: Facebook

https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/permalink/337152594382003/