Wystarczyło -10 stopni żeby przestały prawidłowo funkcjonować niektóre elektrociepłownie. Jedna z nich w Szczecinie, zarządzana przez PISowską władzę. Mieszkańcy marzną i pytają: gdzie grupa KAKAO, czyli Kanthak, Kaleta i Ozdoba. Ci panowie, tak skłonni do atakowania opozycji, teraz wstydliwie milczą. A szkoda, bo mróz dokucza coraz bardziej.

Grupa KAKAO udowodniła więc, że jest całkowicie polityczna. Gdyby elektrociepłownią w Szczecinie zarządzał Trzaskowski, to zapewne już odbyłoby się kilka konferencji prasowych a internet zalałyby KAKAOWE ścieki bejtu. Ale nie, jak rządzi tam PiS, to nie atakują. Hipokryzja i zakłamanie jest obrzydliwe.

Reklamy

Ale zostawmy już te emocje. Brak działania Kanthaka, Ozdoby i Kalety wpisuje się doskonale w filozofię tej władzy. Jak ma problem, to siedzi cichutko, jak trusia. Jak coś złego, to najlepiej odwrócić uwagę. Nie ma tu ani odpowiedzialności ani rozsądku.

I takiej władzy trzeba się pozbyć z naszego kraju, jak najszybciej.

Poprzedni artykułZgorzelski miażdży Ziobrę: ministerstwo to wylęgarnia hejtu, ma się zajmować wolnością słowa?!
Następny artykułKto w PiS bierze łapówki od branży hazardowej? Restauracje zamknięte, a Morawiecki, po cichu, otwiera kasyna