Pisowskie elektrociepłownie nie dają rady. Gdzie Kanthak, Ozdoba i Kaleta?

Wystarczyło -10 stopni żeby przestały prawidłowo funkcjonować niektóre elektrociepłownie. Jedna z nich w Szczecinie, zarządzana przez PISowską władzę. Mieszkańcy marzną i pytają: gdzie grupa KAKAO, czyli Kanthak, Kaleta i Ozdoba. Ci panowie, tak skłonni do atakowania opozycji, teraz wstydliwie milczą. A szkoda, bo mróz dokucza coraz bardziej.

Grupa KAKAO udowodniła więc, że jest całkowicie polityczna. Gdyby elektrociepłownią w Szczecinie zarządzał Trzaskowski, to zapewne już odbyłoby się kilka konferencji prasowych a internet zalałyby KAKAOWE ścieki bejtu. Ale nie, jak rządzi tam PiS, to nie atakują. Hipokryzja i zakłamanie jest obrzydliwe.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Ale zostawmy już te emocje. Brak działania Kanthaka, Ozdoby i Kalety wpisuje się doskonale w filozofię tej władzy. Jak ma problem, to siedzi cichutko, jak trusia. Jak coś złego, to najlepiej odwrócić uwagę. Nie ma tu ani odpowiedzialności ani rozsądku.

I takiej władzy trzeba się pozbyć z naszego kraju, jak najszybciej.