PODEJRZANE! Dlaczego rząd otwiera kasyna a restauracje i bary mają być zamknięte?

Absurdalna decyzja o otwarciu kasyn wzbudziła liczne i mało przychylne komentarze wobec polityki Morawieckiego. Ludzie podejrzewają, że za otwarciem kasyn kryje się wpływowe lobby, które ma dobre kontakty i wpływy na Nowogrodzkiej. Kto i dlaczego zdecydował o otwarciu kasyn, które w swojej formie działania niczym nie różnią się od restauracji, barów czy kawiarni? Czy poszły za tym jakieś pieniądze?

Irracjonalne zachowanie rządzących każe zadań pytanie o motywacje takiego działania. Nie jest to zachowanie normalne. Kasyna nie generują jakichś potężnych wpływów do budżetu, wręcz przeciwnie, to raczej mała skala działalności. Nie generują też dużego zatrudnienia. Restauracje, kawiarnie, dyskoteki i puby wręcz przeciwnie, to potężna dziedzina gospodarki.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Państwo PiS woli jednak atakować pracodawców i pracowników branży gastronomicznej, którzy legalnie się otwierają, ignorując bezprawne zarządzenie Morawieckiego a po cichu otwiera kasyna.

Czy trzeba lepszego dowodu na antypolskość tej władzy? Czy trzeba więcej dowodów na działanie sprzeczne z polską racją stanu, sprzeczne z interesem milionów Polek i Polaków? Kasyno swoim klimatem może pasować banksterowi Morawieckiemu, ale na pewno nie jest to miejsce, do którego masowo chodzą zwykli ludzie.