Władza znalazła sobie ośrodek propagandowy, katujący umysły i manipulujący świadomością zwykłych łudzi. To TVPiS.

Skoro nie możemy, przynajmniej na razie, zlikwidować TVPiS i przeprowadzić lustracji majątkowej pracowników – propagandzistów, to trzeba skorzystać ze wzorców Sienkiewicza i rozpocząć pracę u podstaw. Każdy Polak powinien natychmiast usunąć TVPiS ze swojego odbiornika i zrobić to dla najbliższych. Definitywne zablokowanie tych programów powinno być stosunkowo proste.

Reklamy

W przypadku sieci kablowych należy prosić o stworzenie pakietów patriotycznych, pozbawionych tej propansgy. W przypadku telewizji naziemnej wystarczy wyprogramować TVPiS z odbiornika. W nowszych telewizorach da się określone programy zablokować kodem.

Za czasów komuny ludzie masowo wychodzili na spacery w czasie Dziennika Telewizyjnego. Teraz kłamstwo leje się z TVPiS całą dobę – dlatego należy je zablokować, zakleić, odciąć a docelowo zniszczyć. To co robią prezenterzy i wydawcy tej stacji jest obrzydliwe i kompromitujące. Ich zachowanie można porównać do kolaborowania z okupantem. Bo działania władzy są antypolskie i antyspołeczne. Dzielą, zamiast łączyć. Podsycają nastroje, zamiast budować wspólnotę. Niszczą gospodarkę, zamiast ją rozwijać.

Dlatego mówimy dość. Wyłącz TVPiS. Włącz myślenie.

Poprzedni artykułSzef pisowskiego związku atakował polskich przedsiębiorców. IPN: Kaźmierczak to syn komunistycznej komisarz skarbówki
Następny artykułMarek Sawicki: próba przejęcia Porozumienia to zemsta Kaczyńskiego