Nieobecny prezydent, premier – kłamca, minister spraw wewnętrznych wysyłający policję na legalnie działających przedsiębiorców, bicie kobiet metalowymi pałkami, zamknięcie części gospodarki na podstawie artykułów prasowych, kolesiostwo, korupcja i nepotyzm.

To tylko niektóre zjawiska, które powodują, że państwo PiS należy zamknąć, władze rozliczyć, ukarać i budować wszystko od nowa.

Reklamy

To kompromitacja całkowita i zupełna. Polityka Jarosława Kaczyńskiego zbankrutowała w starciu z rzeczywistością już dawno, ale teraz dopiero widać jak opłakane skutki przynosi. Teraz doszła jeszcze sprawa zamachu na wolne media, otwieranie pustych szpitali, w których nikt nie jest leczony czy nacjonalizacja mediów poprzez państwowy zakład pracy dla swoich.

Polskie sprawy idą w bardzo złym kierunku. Państwo PiS przegrało nawet z zimą, która okazała się tylko trochę mroźniejsza i śnieżna niż w ostatnich lat. Rozkład jest tak zupełny, że nawet lodołamacze nie wypłynęły z „Wód Polskich” a dzielni obrońcy Wisły z drużyny KAKAO milczą jak zaklęci.

Żenada, wstyd, bylejakość i syf, kompletny brak odpowiedzialności i buta. I dlatego mówimy dość. Państwo PiS się skończyło. Zamykamy. Jak najszybciej.

 

 

Poprzedni artykułTakiej bzdury jeszcze nie było! Marek Suski porównał polskich dziennikarzy do… nazistów!
Następny artykułBunt Gowina. PiS będzie miał problem