Państwo PiS to kompromitacja i porażka. Czas zakończyć tą farsę

Nieobecny prezydent, premier – kłamca, minister spraw wewnętrznych wysyłający policję na legalnie działających przedsiębiorców, bicie kobiet metalowymi pałkami, zamknięcie części gospodarki na podstawie artykułów prasowych, kolesiostwo, korupcja i nepotyzm.

To tylko niektóre zjawiska, które powodują, że państwo PiS należy zamknąć, władze rozliczyć, ukarać i budować wszystko od nowa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To kompromitacja całkowita i zupełna. Polityka Jarosława Kaczyńskiego zbankrutowała w starciu z rzeczywistością już dawno, ale teraz dopiero widać jak opłakane skutki przynosi. Teraz doszła jeszcze sprawa zamachu na wolne media, otwieranie pustych szpitali, w których nikt nie jest leczony czy nacjonalizacja mediów poprzez państwowy zakład pracy dla swoich.

Polskie sprawy idą w bardzo złym kierunku. Państwo PiS przegrało nawet z zimą, która okazała się tylko trochę mroźniejsza i śnieżna niż w ostatnich lat. Rozkład jest tak zupełny, że nawet lodołamacze nie wypłynęły z “Wód Polskich” a dzielni obrońcy Wisły z drużyny KAKAO milczą jak zaklęci.

Żenada, wstyd, bylejakość i syf, kompletny brak odpowiedzialności i buta. I dlatego mówimy dość. Państwo PiS się skończyło. Zamykamy. Jak najszybciej.