Takiej bzdury jeszcze nie było! Marek Suski porównał polskich dziennikarzy do… nazistów!

Mimo że nie ma dnia, by któryś z polityków Prawa i Sprawiedliwości nie wystąpił z jakaś niedorzeczną opinią, to jednak wszystkich zdecydowanie przebił Marek Suski.

Porównał on bowiem polskich dziennikarzy do… nazistów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Niemcy są wzorem dbałości o praworządność w Polsce i mają długą tego tradycję. Kiedyś egzekucje, dziś ONET! – napisał na Twitterze Suski.

– 12 października 1942 r. Niemcy rozpoczęli serię publicznych egzekucji. Powieszono 50 osób. Większość związana z radomską fabryką broni. Tymczasem ONET prowadzi nagonkę oszczerstw na fabrykę broni w Radomiu. Ciekawe co by pisali, gdyby istnieli w latach trzydziestych ub. wieku – dodał po chwili.

 

Mimo że pierwszy wpis został usunięty, sprawa będzie miała dalszy ciąg. Firma wydawnicza Ringier Axel Springer Polska zapowiedziała już kroki prawne przeciw politykowi PiS.