Edukacja w ruinie, gospodarka się rozpada, służba zdrowia leży. Polacy masowo codziennie umierają, w ilościach nieznanych od drugiej wojny światowej. Tymczasem premierem jest sądownie stwierdzony kłamca, prezesem telewizji cynik, prezydentem człowiek który się ukrywa przed jakąkolwiek poważna działalnością a prezesem PiS facet, który nigdy nie pracował, nie ma żony i dzieci i nie zna potrzeb i problemów Polaków.

Polska wchodzi w 2021 rok zniszczona tak dalece, że nie wiadomo czy kiedykolwiek podniesiemy się z tej katastrofy. Zniszczono nie tylko edukację, gospodarkę, służbę zdrowia ale też więzy społeczne. Zniszczono wiarę w lepsze jutro, w Polakach nie ma już nadziei. To wielka klęska obozu Zjednoczonej (przy korycie!) Prawicy.

Reklamy

Dlatego rząd PiS musi odejść, jak najszybciej. Nie można dużej utrzymywać przy władzy ludzi, którzy niszczą. Trzeba ich przykładnie rozliczyć i pokazać całemu społeczeństwu: oto winni, za swoje winy idą siedzieć i zapłacą za wszystko. Po to, by nigdy nikomu nie przyszło do głowy więcej tego robić.

Kaczyński zniszczył wszystko co mógł w imię jakiejś chorej wizji państwa, które jest przeciw swoim obywatelom. Dzisiejsze wysyłanie milicji z metalowymi pałami na kobiety czy z gazem na przedsiębiorców jest kompletnym wynaturzeniem, abberacją. Takie państwo nie może działać. Ludzie go nie chcą.

W momencie gdy władza działa przeciwko nam rodzi się bunt. I dlatego nie możemy dłużej pozwalać na działanie tej władzy. Bo ona nam szkodzi. Wszystkim.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułGowin pójdzie na swoje? Sejm aż huczy od plotek
Następny artykułIle naprawdę zarabia Jacek Kurski? Tajemnice prezesa TVP