Oto ostateczny dowód, że Morawiecki jest manipulantem. Sprawa podatku od mediów

Podatek od reklam musi być sprawiedliwy, a więc musi być progresywny. Ktoś musi budować te drogi, ktoś musi dbać o żłobki, o szpitale, o płace dla pielęgniarek, czy dla nauczycieli. To nie bierze się znikąd” – powiedział Mateusz Morawiecki. W rzeczywistości to obrzydliwa manipulacja.

Kto dzisiaj buduje drogi, kto dba o żłobki, szpitale, płace dla pielęgniarek i nauczycieli? My wszyscy, cały naród. Płacimy już wiele różnych podatków. Nowy podatek, rzekomo od reklam, spowoduje m.in. w końcowym rozrachunku podwyżkę cen wszystkiego, bo tak się zwykle kończą jakiekolwiek podatki. Oburzające jest to, że Morawiecki śmie tak oszukiwać Polaków. Gdyby jego słowa potraktować dosłownie, to mogłoby się okazać, że dzisiaj nie mamy żłobków, przedszkoli i dróg. Ale to oczywiście nie prawda. Dlatego kłamstwa i manipulacje Morawieckiego warto nagłaśniać.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Dlaczego użył takiej zbitki słów? Chciał w ten sposób powiązać media z odpowiedzialnością za dzieci i za stan zdrowia w Polsce. W jednej zbitce połączył te kilka słów, które tak naprawdę jemu samemu wystawiają jak najgorsze świadectwo. Bo to zwykłe kłamstwa i manipulacja panie premierze i najgorsze jest to, że pan o tym doskonale wie. Robi pan to obrzydliwie, bo świadomie!