Ciemny lud wszystko kupi?

Reklamy

TVP Info opublikowała materiał o tym, jak szefa bliskiego PiS Związku Przedsiębiorców i Pracodawców odwiedzić miał ambasador Luksemburga. Sam szef ZPP chwalił się spotkaniem na swoim koncie na Twitterze.

– Odwiedził mnie Paul Schmit, ambasador Luksemburga w Polsce. Przesłuchiwał mnie ws przyczyn tak dobrego radzenia sobie polskiej gospodarki w COVID. Szczerze mnie to rozsmieszyło – przedstawiciel najbogatszego państwa w UE przyjeżdża na Dziki Wschód po rady… To sie porobiło! – napisał (pisownia oryginalna) Kaźmierczak na Twitterze we wtorek wieczorem.

Twierdzenia Kaźmierczaka i publikacji TVP Info „Ambasador najbogatszego kraju UE pytał o sukces Polski” wywołały poruszenie. Ludzie zaczęli dopytywać się o szczegóły spotkania i próbowali potwierdzić rzekome spotkanie w ambasadzie.

Następnego dnia rano wpisy z wtorkowej nocy zniknęły. Jednak materiał TVP info wciąż jest dostępny, a bajki trafiają w świat.

Warto pamiętać, że to właśnie szef ZPP niedawno atakował polskich przedsiębiorców, którzy protestowali przeciwko lockdownowi.

Źródło: TVP info / Radio Zet

Poprzedni artykułPiS dobija polską wieś. Rolnicy zapłacą prawie sześć razy więcej niż dzisiaj!
Następny artykułZima paraliżuje Polskę. Sytuacja na drogach tragiczna, winny Kaczyński!