Jarosław Kaczyński to wicepremier do spraw bezpieczeństwa. Skoro bezpieczeństwo, to także to na drogach i chodnikach. Tymczasem sytuacja w kraju stale się pogarsza, na wielu drogach poruszamy się bardzo wolno. Zima zaskoczyła drogowców i nie radzą sobie kompletnie z atakami śniegu oraz mrozu.

Winny Jarosław Kaczyński. Chociaż wicepremier nie ma nic wspólnego z opadami śniegu, to już odpowiada za ich skutki. I warto wskazywać winnego. To on i jego polityka spowodowały, że są cały obszary funkcjonowania państwa niedoinwestowane, sparaliżowane kolesiostwem, układami. Niedofinansowanie dotyka też wielu samorządów, bo PiS przerzuca na nie obowiązki rządowe ale nie daje pieniędzy.

Reklamy

I to jest dramat tego kraju. Niestety we Wiadomościach TVPiS nic nie będzie pokazane. Kaczyński jest dla nich półbogiem, którego skrytykować nie można. Będą za to idiotyczne ataki na opozycję, szczególnie na Trzaskowskiego, którego PiS definiuje jako głównego wroga.

Na Kaczyńskiego żadne szambo się nie wyleje. Nikt go po stronie medialnych przekaziorów nie skrytykuje. Ale my, obywatele, dziennikarze, blogerzy, komentatorzy – musimy krytykować. I wskazywać palcem: TO ON. To Kaczyński jest winny tego całego zła. Bo to on ponosi faktyczną odpowiedzialność.

 

Poprzedni artykułNajbogatszy kraj UE pytał o sukces gospodarczy PiS?! TVP i znikające wpisy szefa ZPP
Następny artykułPegasus i przyjaciele. Kto promuje komunikatory przyjazne CBA i atakuje tego, którego nie można złamać?