Wiceminister Semeniuk porównuje Zjednoczoną Prawicę do potężnego okrętu. Rzeczywiście dziś coraz bardziej przypomina płynący na zderzenie Titanic, ze skłóconą załogą, dziurawym kadłubem i coraz słabiej ogarniającym sytuację kapitanem – powiedział Adam Jarubas.
To nadzwyczaj trafna ocena. W Zjednoczonej Prawicy już nikt chyba nie udaje, że chodzi o coś innego niż kasę i stołki.
Olga Semeniuk to wiceminister zajmująca się prawdopodobnie głównie chodzeniem po mediach, protegowana Michała Dworczyka, z którym zna się od wielu lat. Wiele komentarzy wywołał ich wspólny wyjazd do USA w czasie kampanii wyborczej Dudy.
źródło: Twitter
Minister Semeniuk porównuje ZP do potężnego okrętu. Rzeczywiście dziś coraz bardziej przypomina płynący na zderzenie Titanic, ze skłóconą załogą, dziurawym kadłubem i coraz słabiej ogarniającym sytuację kapitanem.
— Adam Jarubas (@JarubasAdam) February 21, 2021










