Szkoły będą zamknięte do czerwca? MEN się gubi w zeznaniach, Czarnek sobie nie radzi

Wszystko wskazuje na to, że szkoły pozostaną zamknięte do czerwca.

Wszystko z powodu wzrostu zachorowań na koronawirusa w całej Polsce ale również z powodu kompletnej niezdolności Ministerstwa Edukacji Narodowej do podjęcia decyzji o ich otwarciu. Szkoły są – to już dzisiaj wiadomo – miejscem, gdzie koronawirus przenosi się bardzo szybko i skutecznie. Nie da się tu również zachować wymogów sanitarnych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Winnym chaosowi w MEN jest oczywiście Przemysław Czarnek, który zamiast zmieniać system nauczania zajmuje się oświetlaniem podręczników latarnią religii. Ów katolicki kaganek nie pomoże jednak w przypadku chaosu, jaki zafundowali politycy uczniom i nauczycielom.

Warto m.in. przypomnieć, że w Polsce nie istnieje prawny obowiązek uczestnictwa w lekcjach on-line a żaden uczeń nie może być oblany z powodu niechodzenia na takie lekcje.

źródło: Twitter