PiS realizuje plan na wyniszczenie Polski? Oto dowody!

Wygląda na to, że PiS chce zniszczyć nasz kraj.

Edukacja w rozsypce, co sprzyja „produkowaniu” przez system ludzi którzy mało wiedzą i niewiele umieją. Obronność nie istnieje, co osłabia Polskę i stawia ją w roli państwa podatnego na obce manipulacje. Służby specjalne uwikłane są w gry polityczne, co umożliwia swobodną pracę obcych wywiadów. Nawet Kościół jest niszczony – poprzez ostentacyjną religijność Polacy odwrócili się od kościołów a hierarchowie zabrnęli za daleko w gierkach z PiS. Jeszcze jeszcze kwestia podziałów społecznych.

Reklamy

Jarosław Kaczyński realizuje, czy świadomie czy nieświadomie, plan który wygląda na wyniszczanie Polski. Na stworzenie z naszego kraju miejsca z tanią siła roboczą, który będzie łatwo kontrolowany przez obce siły. Który będzie realizował obce interesy. W którym władza jest silna wobec słabych ale bezradna wobec silnych.

I niszczy najlepszą tkankę społeczną – aktywnych i zdolnych ludzi. Przedsiębiorcy są gnębieni (nielegalnie!) przez oszalały ze strachu aparat państwa. Młodzi ludzie są zmuszani do emigracji za chlebem i ucieczki przed podatkami. Seniorzy umierają masowo przez niedziałający system zdrowia.

Na czyje zlecenie Kaczyński to wszystko robi? Kto każe mu wszystko niszczyć? Tropy wiodą do Rosji bo być może jesteśmy świadkami realizacji powrotu tego kraju do rządzenia w Europie. Oderwanie Wielkiej Brytanii na zachodzie i Polski na wschodzie gwarantuje Rosji wpływy o jakich nie marzyła nigdy…