Awantura w Zjednoczonej Prawicy o Obajtka. Porozumienie Jarosława Gowina domaga się wyjaśnień

Nie jest wykluczone, że skandal wobec prezesa Orlenu, Daniela Obajtka wstrząśnie rządzącą Polską koalicją. Kto wie, może nawet przyspieszy jej kres.

Wyjaśnień w sprawie zatrudnienia Obajtka w PKN Orlen domaga się bowiem Porozumienie Jarosława Gowina.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Bardzo bym chciał, żeby to wszystko dokładnie zweryfikowano. Oczywiście, że jest to poruszające, kiedy wiemy, że człowiek zarządzający największą państwową firmą w Polsce budzi tyle wątpliwości. W takim momencie powinno się dokładnie sprawdzić – powiedział w RMF prof. Wojciech Maksymowicz z Porozumienia.

– Domagamy się wyjaśnień w sprawie prezesa Orlenu. Nasi koledzy w Zjednoczonej Prawicy podchodzą do tych informacji niefrasobliwie – dodał polityk Porozumienia.

– Nie można z religijną czcią podchodzić do struktur, które są w tej chwili i uważać, że będą do końca świata – podkreślił Maksymowicz, mając na myśli koalicję rządową.