Nie chce być potężnym gejem?

Prezes PiS Jarosław Kaczyński domaga się przeprosin od redaktora naczelnego portalu Wieści24.pl za wpis, w którym odniósł się do orientacji seksualnej wicepremiera ds. bezpieczeństwa.

Reklamy

 

Pismo powstało zanim został wyemitowany film Jana Pińskiego, dotyczący intymnych relacji Jarosława Kaczyńskiego i oficera WSI Piotra P.

Dziennikarz wskazał w nim, że prezes PiS może być szantażowany w związku ze swoimi preferencjami seksualnymi, która kontrastuje do wrogiej postawy wobec środowisk LGBT.

– Nie zamierzam wycofywać się z niczego co opublikowałem i napisałem. Zapraszam prezesa PiS do sądu, mam nadzieję, że pozew będzie obejmował też to co powiedziałem w filmie, aby było oszczędniej – odpowiedział na pismo Kaczyńskiego naczelny Wieści24.pl.

Poniżej pytania wysłane 13 lutego do Jarosława Kaczyńskiego, jako wicepremiera, na które, łamiąc prawo, nie odpowiedział.

 

Poprzedni artykułRPO Adam Bodnar w obronie mediów przed dyktatem PiS. Zaskarżył decyzję prezesa UOKiK, który wyraził zgodę na przejęcie Polska Press przez Orlen
Następny artykułProkuratura Ziobry chroni ludzi PiS przed odpowiedzialnością karną. Wyborcza publikuje listę