“Sługusów PiS, łamiących prawo, nie obsługujemy.” Restauratorzy nie chcą obsługiwać policjantów

Przedsiębiorcy nie chcą obsługiwać policjantów.

Fanatycy PiS oburzyli się, że restauracje zaczęły odmawiać obsługi swoich oprawców. Chodzi o policję, której funkcjonariusze robią naloty na restauratorów i przedsiębiorców, nie dając im wytchnienia w lockdownie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na plakatach czytamy: „w tym lokalu nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin, w podziękowaniu za: bicie i gazowanie ludzi, nękanie przedsiębiorców, kultywowanie tradycji ZOMO”.

Co więcej, decyzja restauracji wywołała spore uznania wśród Polaków.

„Niech się poczują tak jak my, prześladowani na każdym kroku: za brak maseczki, odstępu, za to że chcemy żyć!!! Popieram, pamięć nie umiera!!! Trzymajcie się” – pisze jedna z komentujących.

“Policja obecnie wystawia mandaty niezgodne z prawem, pałuje i gazuje osoby postronne. Marionetki w rękach PiSu które nie mają swojego mózgu i wykonują bezmyślnie rozkazy. Wspieram akcje jak najbardziej i przypominamy, że mamy kapitalizm i jeżeli ktoś nie chce kogoś obsługiwać to powinien mieć do tego prawo” – dodał inny komentujący.

źródło: twitter