Marszałek Tomasz Grodzki powinien wziąć na siebie ciężar informowania społeczeństwa o aferach PiS. Codzienne orędzia marszałka mogłyby złamać monopol informacyjny TVPiS i uświadomić Polaków odciętych od rzetelnych informacji o tym, co naprawdę dzieje się w kraju. Ale to nie jedyny sposób, żeby dotrzeć do ludzi.

Trzeba natychmiast zacząć akcję pokazywania prawdziwej twarzy TVPiS – kłamliwej, wrogiej prawdzie stacji, która oszukuje ludzi i manipuluje nastrojami społecznymi. Należy zablokować możliwość przejęcia Polska Presse przez Orlen, wszelkimi dostępnymi metodami. Inaczej monopol informacyjny PiS stanie się zbyt duży.

Reklamy

Czas dotrzeć do świadomości Polaków wykluczonych informacyjnie – prostym językiem, obrazowo pokazującym co złego Polsce wyrządziła ta władza. Setki niewyjaśnionych afer, złodziejstwo, korupcja – tego wszystkiego nie widzą ludzie odcięci od informacji niewidzialnym murem propagandy. Trzeba to zmienić.

Stawką nie jest tylko demokracja. Stawką jest przyszłość tego kraju. Dobrobyt albo bieda. Przyszłość naszych dzieci. Każdy powinien się w to zaangażować.

Poprzedni artykułPolaków nie stać na nowe samochody. Wszystko przez PiS
Następny artykułKolejna porażka PiS na wsi. Upadła spółdzielnia Bielmlek