PiS zniszczył życie tysiącom ludzi czekających na operacje. Morawiecki zapłać odszkodowania!

Polska PiS.

„Chciałam Wam Panowie ogromnie podziękować… Dzięki Wam, odwołano planowe zabiegi/operacje… I po miesiącach czekania na wyczekaną operację, która miała zmienić moje życie na 'normalne’ – wszystko odwołano i odesłano mnie do domu tak jak stałam” – napisała Beata Jaworska, internautka, we wpisie na Facebooku.

Reklamy

„Z guza, który musi być usunięty bo powoduje szereg nieprawidłowości w organizmie, co zostało stwierdzone przez fachowych lekarzy – nagle… NIE TRZEBA GO USUWAĆ! Nic się nie dzieje!!! Otrzymałam do rąk kartę anestezjologiczną, wszelkie wskazówki co do pielęgnacji rany, nazajutrz miała się odbyć operacja… A tu nagle wieczorem przychodzi lekarz twierdząc, że nic nie trzeba robić” – napisała Jaworska.

„To nic, że guz nie wiadomo, czy jest rakowy…. To nic, że w każdej chwili może rosnąć i robić większy ucisk… To nic, że w każdej chwili może spowodować śmiertelna chorobę autoimmunologiczną (a już jest podejrzenie, że jest… Oczywiście brak chęci do konkretnych badań stwierdzających…). Nie ma zagrożenia życia… Nie trzeba operować… A ja z ciągłymi atakami zostałam 'wykopsana’ jak idiotka…” – denerwuje się Jaworska.

Rząd PiS pozwala cierpieć i umierać wszystkim tym, którzy nie mają Covid-19.

źródło: Facebook