Jaki z Mateckim nie wytrzymali. Już atakują kandydata na prezydenta Rzeszowa!

Patryk Jaki poniósł sromotną porażkę w walce o prezydenturę z Rafałem Trzaskowskim w Warszawie. Teraz, zamiast zająć się pracą na rzecz Polski w Europarlamencie, marnotrawi czas na walkach politycznych. Razem z Dariuszem Mateckim, chwilę po ogłoszeniu nazwiska wspólnego kandydata demokratycznej opozycji w Rzeszowie, rozpoczęli na niego atak. Jednak szybko nadziali się na ripostę internautów.

Jedna z celniejszych odpowiedzi na ataki Jakiego pochodziła od Karoliny Hytrek-Prosieckiej, która przypomniała mu wypowiedź Krystyny Pawłowicz, która w wyjątkowo chamski sposób zaatakowała widzów TVN.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Internauci nie zostawiają również suchej nitki na Dariuszu Mateckim, podejrzewanym o prowadzenie w sieci farm propisowskich trolli, finansowanych z niewiadomych źródeł. Matecki skupował fanpage i konta m.in. na Facebooku. Poziom jego wpisu mówi sam za siebie.

Jak widać ani Jaki ani Matecki nie byli w stanie wytrzymać – zamiast zajmować się pracą, prowadzą brutalną nagonkę na kandydata demokratycznej opozycji w Rzeszowie. To ważny sygnał dla wszystkich, którym zależy na Polsce bez bejtu i nienawiści. Zacznijmy od Rzeszowa – pozbawmy kandydata zjednoczonej przy korycie prawicy szans na wybór. Nie chcemy miasta brudnych interesów, podejrzanych interesów z deweloperami i dziwnych wpływów spółek państwowych. Rzeszów należy do mieszkańców!