Zła wiadomość dla Kaczyńskiego. Jest wspólny kandydat opozycji na prezydenta Rzeszowa!

Konrad Fijolek jest kandydatem obywatelskim, nie partyjnym. To nie liderzy partyjni go wybrali, ale mieszkańcy. Nie musi się uczyć nazw ulic, gdzie jest boisko czy szkoła. Zróbmy wszystko, by Rzeszów był rządzony mądrze – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rzeszowie Władysław Kosiniak-Kamysz, zapowiadając wspólnego kandydata opozycji na prezydenta tego miasta.

Doceniamy zasługi Tadeusza Ferenca jako gospodarza Rzeszowa. Jego praca zasługuje na kontynuację. By tego dokonać potrzebny jest kandydat obywatelski, który wyrasta stąd, a nie został przywieziony w teczce. Taką osobą jest Konrad Fijołek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie ma wolności bez samorządności. Trzeba o nią dziś dbać i pokazywać to w relacji z mieszkańcami – także tych gmin, które w ostatnim czasie zostały przyłączone do Rzeszowa. Potrzebny jest większy udział demokracji bezpośredniej – dodał Kosiniak-Kamysz.