Senne marzenia Janusza Kowalskiego. Chciałby widzieć Donalda Tuska za kratami

Pamiętają Państwo Janusza Kowalskiego? To taki poseł Solidarnej Polski, który ostatnio wyleciał z rządu. Z tego powodu Solidarna Polska przez parę dni udawała, że chce zerwać koalicję, po czym sprawa rozeszła się po kościach.

Kowalski jednak najwyraźniej zasmakował w medialnej sławie, próbuje wszystkiego, by znowu znaleźć się w błysku fleszy. Wybrał ku temu drogę najprostszą… zaatakował Donalda Tuska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W programie Andrzeja Stankiewicza „7. Dzień Tygodnia” na antenie Radia ZET, Kowalski stwierdził, że… chciałby widzieć za kratkami byłego premiera. A to ze względu na… katastrofę smoleńską.

– W tej katastrofie zginęło też wielu moich przyjaciół. Chcę jasno powiedzieć: chciałbym zobaczyćDonalda Tuska za kratami, za to, co zrobił w sprawie Smoleńska – wypalił Kowalski.