Atak na marszałka Tomasza Grodzkiego z użyciem prokuratury to próba przykrycia afery Obajtka – komentują internauci. I nie mają wątpliwości, że będzie to próba nieudana. Sprawa Obajtka zaszła zdecydowanie za daleko, by PiS mógł teraz od niej uciec. Strategia ucieczki do przodu nie sprawdza się, wrzutki nie działają.

Oto wybrane komentarze internautów:

Reklamy

Obecne działania PiS i podległej mu prokuratury, mające na celu przykrycie afery #Obajtek i COVID19, nic nie dadzą. Takich afer nie przykrywa się kapiszonami.  Te działania dobitnie pokazują, że przez te lata nic nie znaleźli ani na Donalda Tuska ani na PO.

Posłowie KO pojechali do Pcimia i uzyskali dokumenty świadczące o tym, że kontrolująca jego oświadczenia osoba z CBA grabiami przyjmowała kasę z gminy. Na przykrycie afery Obajtka nie wystarczy Smoleńsk, Donald Tusk i profesor Grodzki.

Czym w następnej kolejności PiS będzie próbował przykryć Obajtka i chaos w walce z pandemią? a) aresztowaniem Tuska b) ślubem Kaczyńskiego i Pawłowicz c) kolejnym atakiem na prywatne media d) całkowitym zakazem aborcji? – pyta internauta.

Wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu profesora Grodzkiego jest próbą politycznego odwetu. Efekt miesięcznych śledztw ma dziś przykryć źródła fortuny Obajtka. Żałosne i przewidywalne – to z kolei komentarz Grzegorza Schetyny.

 

Poprzedni artykułWszystkie hotele zamknięte? Ale Rydzyk ma otwarte!
Następny artykułO tym nie powie TVPiS: miliardowe straty w górnictwie! Kopalnie są na dnie