Niedźwiedzia przysługa prokuratury. Cała Polska się dowiedziała jak pisarz nazwał Dudę

“Dobra, tak z ręką na sercu – ilu z nas wiedziało do wczoraj, że Jakub Żulczyk nazwał Andrzeja Dudę debilem? Ja nie mialem pojęcia 🙂 Akcja promocyjna prokuratury na miarę osiągnięć PFN” – napisał Marcin Celiński, komentując postawienie zarzutów za określenie zachowania prezydenta w taki sposób.

Chodzi o wpis, w którym Żulczyk opisuje procedurę wyboru prezydenta USA i dziwi się Andrzejowi Dudzie, że ten nie spieszy do największego sojusznika Polski z gratulacjami. Była to ocena braku działania prezydenta i trzeba naprawdę złej woli, aby uważać to za obrazę – uważają internauci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sformułowanie i hashtag związany z tym określeniem jest dzisiaj – dzięki prokuraturze – najpopularniejszy w Polsce. Czyżby więc i prokuratorom trzeba było postawić zarzut znieważenia głowy państwa?

źródło: Twitter