Bezczelność Morawieckiego: wykorzystuje epidemię do celów politycznych!

Mateusz Morawiecki w bezczelny i arogancki sposób wykorzystał konferencję prasową na temat epidemii koronawirusa do celów politycznych.

„Każdy, kto napuszcza Polaków na siebie doprowadza do tego, że w przyszłości pojawią się zgony. Widziałem takie analizy, każde zgromadzenie doprowadza do zwiększonej liczby zakażeń i zgonów. Nie róbmy tego, apeluję do opozycji. Jeśli ktoś nie chce pomagać rządowi to przynajmniej niech nie zaognia obecnej sytuacji” – powiedział dwukrotnie sądownie skazany za kłamstwa premier.

Reklamy

Jest szczytem bezczelności, że w momencie, gdy w Polsce umiera pół tysiąca osób dziennie, co jest wynikiem nieudolności działań rządu, premier wygłasza tego typu aroganckie teksty. Pełną odpowiedzialność za sytuacje w naszym kraju ponosi bowiem właśnie on i jego rząd. Morawiecki nie słucha opozycji, która wykazuje się odpowiedzialnością i podpowiada rządowi lepsze rozwiązania tylko ją nieustannie atakuje.

Słowa premiera Morawieckiego przypominają najgorsze czasy komunizmu i apele komunistycznych aparatczyków PZPR. Obrzydliwe!