Doszliśmy do momentu, w którym w Polsce codziennie umiera ponad 500 osób a od momentu epidemii na COVID-19 zmarło ponad 50 tysięcy ludzi. To dziadkowie, babcie, ojcowie, matki, żony i mężowie. Codzienne tragedie, wywołane nieudolnością władzy. Za śmierć tych ludzi odpowiada rząd PiS: Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski i Michał Dworczyk. Tych osób nie powinno już być w rządzie – mówią Polacy.

Nie można liczyć na przyzwoitość i honor Morawieckiego, Dworczyka i Niedzielskiego. Ci ludzie powinni zostać wyrzuceni z pracy i postawieni przed sądem a potem skazani na kary wieloletniego więzienia. Nie tylko za to co zrobili, ale przede wszystkim za to czego nie zrobili.

Jak oni mogą patrzeć w oczy ludziom? Jak oni mogą ze spokojem brać pensje? Jak oni mogą się pokazywać publicznie? Musimy tych ludzi wykluczyć poza nawias społeczeństwa, ignorować i nie pozwalać by normalnie funkcjonowali. Każdy, kto stracił bliską osobę w wyniku COVID-19 ma pełne prawo do wyrażenia swojej pogardy a całe społeczeństwo powinno wspierać ich w takim postępowaniu.

Reklamy

Władza musi się nauczyć, że nie będzie społecznej tolerancji dla kłamstw, nieudacznictwa i oszukiwania ludzi.

 

Poprzedni artykułKosiniak-Kamysz miażdży premiera: panie Morawiecki, czas się uderzyć we własną pierś!
Następny artykułŚmierć rozprzestrzenia się w kościołach! Proboszcz zarażony wirusem rozdawał komunię