W końcu właściwe zastosowanie słowa narodowy: mamy Rząd Katastrofy Narodowej

Rząd Jarosława Kaczyńskiego to Rząd Katastrofy Narodowej, orzekli internauci. I coś w tym jest, bo tak nieudolnej, pazernej i zakłamanej władzy jeszcze nie mieliśmy. To dla Polski prawdziwa, narodowa katastrofa.

Premier, o którym sądy orzekły, że kłamie, wicepremier do spraw bezpieczeństwa, który jest odpowiedzialny za to, że Polska jest krajem niebezpiecznym przez akcje policji, bijącej metalowymi pałami kobiety, minister zdrowia – najpierw Szumowski – który kupił respiratory od handlarza bronią bo rząd nielegalnie chciał sfinansować służby specjalne, potem Niedzielski, który o zdrowiu nie wie nic, bo jest ekonomistą, zakupy maseczek największym samolotem świata, które okazały się być bez atestu i tak można by w nieskończoność. Alkoholicy, kłamcy, przestępcy – którzy są w rządzie tylko dlatego, że ułaskawił ich kolega partyjny… Prawdziwa katastrofa. Jest jeszcze Obajtek i jego kilkadziesiąt nieruchomości oraz inne Obajtki, co ujawniła młodzieżówka PSL. Skandal.

Reklamy

Oni wszyscy żyją w dekoracjach z kartonu, który udaje państwo. Ale jak się ten karton przewróci, wychodzi ruina. Państwo, które nie działa, nie spełnia wobec swoich obywateli podstawowych zadań w zakresie ochrony zdrowia, edukacji, ochrony i rozwijania gospodarki.

Tą narodową katastrofę możemy wszyscy zakończyć. Wystarczy odsunąć od władzy całą tą bandę nieudaczników, kłamców i przestępców.