Michał Dworczyk wielokrotnie wczoraj okłamał Polaków w sprawie systemu szczepień – uważają Polacy. I mają ogromne pretensje do rządu, że ten nie potrafi sobie poradzić z tak prostą rzeczą jak zapisywanie ludzi na szczepienia.

Mimo zapewnień Dworczyka system cały czas nie działa, nie można też dodzwonić się na infolinię. Lawina ruszyła, po wczorajszej kompromitacji PiS i zablokowaniu systemu dzisiaj od rana znowu on nie działa. Za wszystko oczywiście odpowiada Dworczyk.

Reklamy

Chaos w rządzie pogłębia… okres urlopowy. Bardzo wielu urzędników nie ma dzisiaj w pracy, podobnie z rządowymi informatykami. Według naszych informacji, w KPRM panuje stan zbliżony do paniki. “Nie ma nawet kogo ściągnąć, bo ludzie powyjeżdżali” – mówi nam jedna z osób znająca sytuację w Kancelarii Premiera.

Michał Dworczyk powinien zostać natychmiast zdymisjonowany. To on odpowiada za ten burdel – komentują internauci.

Tymczasem w KPRM zastanawiają się też kogo obwinić za problemy z systemami państwa. Opozycji za bardzo się nie da, bo niedawno Morawiecki i jego ludzie chwalili się jak świetnie radzą sobie z cyfryzacją. No jak widać nie za bardzo.

 

Poprzedni artykułPolacy nie chcą spisu powszechnego! “To donos na samego siebie do do skarbówki, sądu i prokuratury”
Następny artykułEdukacja? A po co, Krajowy Plan Odbudowy nie ma prawie ani słowa o tej ważnej sprawie!