Genialny pomysł Polaków! Wstrzymajmy rządowi pensje na czas bezprawnego lockdownu!

0
Reklamy

Nie wyżywicie się. Skoro rząd zakazuje Polakom pracować a firmom działać, to Polacy powinni również odwdzięczyć się rządowi tym samym. Wstrzymajmy premierowi, ministrom, wiceministrom, sekretarzom, podsekretarzom i gabinetom politycznym pensje do momentu, aż zrezygnują lockdownu. Będą też mieli zakaz korzystania z limuzyn i używania kart kredytowych. Zmotywujemy ich do pracy a jednocześnie pokażemy jak to jest, gdy nie dostaje się pieniędzy.

Pomysł jak zmotywować rząd do uczciwej pracy jest genialny w swej prostocie. Całe to towarzystwo od Kaczyńskiego musi zostać pozbawione wynagrodzeń.

Reklamy

Będą cierpieć razem z milionami Polaków, którzy nie mogą chodzić do pracy a ich firmy nie mogą funkcjonować. Poczynając od milionera Morawieckiego, który przepisał majątek na żonę by go ukryć, po ostatniego najmarniejszego wicesekretarza w podrzędnym ministerstwie.

Koniec z waszymi pensjami – członkowie rządu. Koniec z limuzynami. Koniec z kartami kredytowymi i jedzeniem za darmo w ministerstwach.

Spróbujecie żyć jak my!

Zobaczcie jak to wygląda, to wam się odechce bezprawnego zamykanie gospodarki i pozbawiania ludzi źródeł utrzymania – piszą internauci.

Dla Polski. Dla Polek i Polaków!

źródło: Facebook

 

Jan Piński - komentarze