Reżim Kaczyńskiego w amoku. Kilka tysięcy policjantów atakuje protestujących w Warszawie, zagłuszanie komórek

Policjanci dostali szału w centrum Warszawy. Kilka tysięcy funkcjonariuszy zaatakowało legalne demonstracje, otoczyło kilkuset protestujacych i nie wypuszcza z kordonu. Oto konwulsje kaczystowskiego reżimu, który broni tak zwanych niedokończonych schodów hańby Kaczyńskiego w centrum miasta.

Policjanci robią wszystko aby uniemożliwić protest. Zagłuszane są telefony komórkowe a zgromadzeni funkcjonariusze zachowują się bardzo agresywnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Policja ma pałki, gaz oraz broń gładkolufową. Ludzie są ściągani z ławek, funkcjonariusze straszą użyciem pałek. Jest agresywnie – to taktyka odstraszania.

O co chodzi? Jarosław Kaczyński celebruje dzisiaj kłamstwo smoleńskie, czyli rocznicę wysłania swojego brata na śmierć do Smoleńska. Kaczyński najwyraźniej namawiał brata do lądowania bo do dzisiaj dostaje szału na wspomnienie tego wydarzenia.

Kaczystowski reżim zachowuje się typowo dla ustrojów faszystowskich.

https://www.facebook.com/TelewizjaObywatelska12/videos/137732524904488/