Piękna, poruszająca ludzkie serca inicjatywa. Więcej w niej prawdy i szczerości, niż we wszystkich miesięcznicach Kaczyńskiego razem wziętych – napisał jeden z internautów komentując inicjatywę, by upamiętnić blisko 60 tysięcy Polaków, ofiar COVID-19 i nieudolności państwa PiS.

Oddolna, szczera, z serca potrzeba upamiętnienia tych wszystkich zmarłych, ojców, dziadków, mężów, żon, babć, matek – jest piękna. Musimy o nich pamiętać i w ich imieniu wołać o sprawiedliwość.

Reklamy

I rozliczenie ludzi, którzy do tej tragedii doprowadzili. Kaczyński, Morawiecki, Szumowski, Niedzielski i wielu innych aż do ostatniego podłego funkcjonariusza Sanepidu czy Policji, którzy działali wbrew społeczeństwu. Bo nie ma zgody nie tylko na łamanie prawa ale też tworzenie z Polski kraju faszystowskiego, pełnego przemocy i dyktatury.

I żadnego policjanta ani urzędnika nie ochroni, że on tylko wykonywał rozkazy. Żadnego polityka nie ochroni, że Kaczyński kazał. Wszyscy będziecie rozliczeni. Co do jednego. Każdy!

Poprzedni artykułWażna obietnica Barbary Nowackiej: Rozliczymy PiS za Smoleńsk
Następny artykułDyrektor liceum im. Śniadeckiego znów napisał mocny list. Apeluje do dyrektora liceum z Łodzi, aby wycofał się z pomysłu karania uczniów za umieszczanie błyskawic w awatarach