We właściwy sobie sposób przypomniał o swoim istnieniu Antoni Macierewicz. Tym razem były szef resortu obrony narodowej stwierdził, że trzeba… zdekomunizować Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

– Dla tego pana albo prokurator za taniec na trumnach za publiczne pieniądze, albo zamknięty zakład psychiatryczny o zaostrzonym rygorze – napisał na Facebooku niezależny senator Wadim Tyszkiewicz.

Reklamy

– Schizofrenię paranoidalną ponoć można leczyć, choć nie wiem czy w tym przypadku nie jest za późno (nie chciałbym obrazić prawdziwie chorych). […] Trzeba się w końcu zdecydować na jakąś radykalną terapię – uznał Tyszkiewicz.

https://www.facebook.com/wadimnowasol/posts/3212420072310431

Macierewicza skrytykował także prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. – Rząd polski opiekuje się grobami wojennymi, na których spoczywają żołnierze wszystkich armii. Nikomu nie przyszło do głowy tego kwestionować. Nawet zaborcy nie niszczyli cmentarzy i grobów zmarłych, którzy stawali przeciw nim. […] Sami sobie wystawiają świadectwo swoimi pomysłami – skomentował Trzaskowski inicjatywę Macierewicza.

 

Źródło: NaTemat/Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykuł“Został usunięty wątek filmu 1.24 który pokazuje egzekucję.” Stankiewicz wygrywa z Macierewiczem wojnę o to kto jest Napoleon w domu wariatów
Następny artykułSienkiewicz mocno o graniu katastrofą smoleńską. “Rosjanie dają kontent, PiS to bierze i jedzie wojną polsko-polską”