Media powinny wspierać ludowców. Trzeba przyspieszyć budowę poparcia na wsi

Małe miasteczka i wsie są miejscem, które trzeba odzyskać, jeśli chce się poważnie myśleć o trwałym przejęciu władzy w Polsce przez ugrupowania demokratyczne i rozliczeniu PiS za wszystkie afery, które w ciągu ostatnich lat miały miejsce. Szansę taką ma dzisiaj tylko PSL, który dysponuje dużym potencjałem politycznym na wsi.

Potrzeba tu jednak mocnego wsparcia, które pomoże zneutralizować propagandę, którą jak truciznę sączą do umysłów ludzi poza dużymi miastami przekaźniki sterowane przez Nowogrodzką. Droga do przejęcia władzy z rąk antydemokratycznych, skrajnych ugrupowań pokroju PiS czy Solidarnej Polski, wiedzie przez wieś. I warto to wiedzieć.

Reklamy

Dzisiaj na wieś nie dociera wiele informacji o aferach, są blokowane i zakłamywane przez skorumpowanych dużymi pieniędzmi funkcjonariuszy reżimu propagandy rządowej. Oni, dostając miliony, są zainteresowanie trwaniem.

Wszystkie ugrupowania prodemokratyczne trzeba wspierać. O wszystkich pisać i mówić. Dzisiaj nie ma podziałów na tych co lubimy i co nie lubimy. Nie może ich być!