Karzeł pełen nienawiści. Niszczy Polskę, niszczy nasze życie

Cel uświęca środki oraz ani kroku w tył to zasady, którymi kieruje się karzeł pełen nienawiści. W imię władzy, w imię własnych interesów, w imię utrzymania się na stołku i realizacji swoich chorych wizji. A cóż on takiego oferuje Polsce poza nienawiścią, podziałami społecznymi, zniszczeniem? Popatrzmy na efekty władzy sił zła przez ostatnie kilka lat.

  • Gospodarka jest w tragicznej sytuacji, dobita lockdownem. Wiele firm zbankrutowało, setki tysięcy ludzi pozostają bez pracy. Firmy padają jedna po drugiej, pracownicy mają coraz niższe zarobki.
  • Edukacja jest kompletnie zniszczona przez ludzi pokroju nawiedzonej kurator czy ministra spłacającego jakieś długi czarnym sukienkom. Dzieci po szkołach nie mają żadnej przyszłości, chyba że rodziców było stać na drogie lekcje dodatkowe, bo w szkole niezbyt dużo przydatnej wiedzy. Kto może, wysyła dzieci za granicę.
  • Obronność stała się polem politycznych idiotyzmów, śmigłowców szaleńca ze Smoleńska nie ma i nie będzie. Wojska Obrony pożal się boże kupują plastikowe zabawki z Chin na podejrzanych przetargach. Marynarka Wojenna nie istnieje, zakupy sprzętu wojskowego ograniczają się głównie do samochodów.

Karzeł pełen nienawiści, odgrywający się za swoje nieszczęścia, napędzany złem, niszczy nasz kraj. Niszczy przyszłość naszych dzieci, niszczy nas samych. Efekty tych rządów są tragiczne tak jak tragicznie niska jest świadomość tego po stronie polityków.

Reklamy

Czas spojrzeć na Polskę z daleka i zobaczyć, że karzeł pcha nas w biedę, powtarzając błędy sanacji. Jeśli utrzyma się u władzy, czeka nas smutny los najbiedniejszego kraju Europy.